DROGI GOŚCIU PRZECZYTAJ ZANIM SIĘ ZAREJESTRUJESZ - Zasady panujące na forum.

Moderator: Harmonia

admin
Posty: 36
Rejestracja: 2011-06-22, 21:51

DROGI GOŚCIU PRZECZYTAJ ZANIM SIĘ ZAREJESTRUJESZ - Zasady panujące na forum.

Post autor: admin » 2017-11-06, 18:46

Witam

Nowe forum będzie wyglądało zupełnie inaczej niż do dnia 1.05.17r. (Treści sprzed tej daty są ogólnodostępne dla zobrazowania jak forum funkcjonowało) A dzień 1 maja jest dniem w którym forum zyskuje nową odsłonę.

1. Osoby rejestrujące się z Imienia i Nazwiska, które będą udzielały się na forum i budowały konstruktywne wypowiedzi, zostaną zaproszone do indywidualnej grupy użytkowników. Będzie to świadczyło o ich doświadczeniu i bogactwie wiedzy jaką chcą się podzielić z innymi. Użytkownicy rejestrujący się w ten sposób, zostaną wykluczeni z kolejki moderacji (ich posty będą wyświetlane od razu po dodaniu), a w przyszłości otrzymają rangę, co będzie świadczyło o ich intelekcie i kulturze wypowiedzi (ortografia też będzie brana pod uwagę).

2. Wszelkie wypowiedzi nie wnoszące nic do tematu, komentarze typu - "Jak sie ma troche wiedzy to majowe przymrozki nie zaszkodzą oseskom,ale trzeba troche pomyśleć" albo "500+ placi." nie będą akceptowane przez zespół administracyjny. Myśl przewodnia - "jakość ponad ilość" - jjsnail.

3. Ortografia! "jezyk polzki nie byc tródna". Pisząc na komputerze mamy do dyspozycji narzędzia które eliminują ten problem, dysleksja, dysortografia, nie jest tutaj wytłumaczeniem. Proszę tak formułować wypowiedzi aby były napisane w języku polskim i były zrozumiałe dla wszystkich użytkowników forum

4. Pytania odnoszące się do prywatnych spraw proszę wysyłać (jak sama nazwa wskazuje) w prywatnych wiadomościach.

5. Forum ma na celu prezentować wysoki poziom merytoryczny. Dlatego wszystkie posty dodawane przez użytkowników nie zarejestrowanych z Imienia i Nazwiska, przechodzą przez kolejkę moderacji (post ukaże się na stronie dopiero wtedy gdy zespół administracyjny go zaakceptuje) Wiedza zawarta na forum jest wiedzą bezcenną, ponieważ jest tu zamieszczana bezinteresownie a nie w celu sprzedaży swojego produktu.

6. Zadbajcie o to by Podpis (który możemy zamieścić w edycji swojego profilu) niósł ze sobą jakiś przekaz, myśl przewodnią, ew. cytat. Zdanie które was wyraża, które coś o was mówi, w jakiś sposób was interpretuje, bądź też motywuje.

Pozdrawiam i życzę owocnych dyskusji
Nieważne jak wolno robisz postępy, bo i tak jesteś o krok dalej niż ci, którzy wciąż siedzą na dupie i narzekają.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość