Kto się wybrał na pierwszy "Dzień Ślimaka"???

Moderator: Harmonia

mariuszek11

Post autor: mariuszek11 » 2013-07-09, 13:11

dziękuje za "sugestje" i wskazówki do tego czego nie zobaczyłem, ewentualnie nie doczytałem ze względu na to ze jestem "początkującym" poszukiwaczem ślimaczego biznesu. Jeśli będzie mi dane jeszcze raz zwiedzić fermę SG chętnie zapoznam się z tym co mi umknęło bez "szkody" dla kogokolwiek. pozdrawiam adresata do którego niestety wiadomości wysłać nie mogę. Wyciągania właściwych wniosków życzę wszystkim i sukcesów w hodowli

gospodyni

Uwaga konkurs

Post autor: gospodyni » 2013-07-09, 22:52

Witam wszystkich! Bylam na fermie SG dwa lata temu i park hodowlany byl pelen mlodych slimaczkow. Jesli S. ma glowe do interesow to tylko pozazdroscic i...........pogratulowac! Mam nadzieje ze kupi moja tone! :lol1:
Trzymam kciuki za wszystkich

pan wiewiór

Post autor: pan wiewiór » 2013-07-10, 06:55

Kopykało bardzo orginalne przysłowie tego jeszcze nie znałem. Możesz jeszcze raz przeliterowac ten wyraz na ch bo mi literkę zjadło i nie wiem o co chodzi :-D

SpainardSnail

Post autor: SpainardSnail » 2013-07-13, 00:28

Nie wiem czemu tak, poważna i duża firma, przejmuje się wnioskami i komentarzami początkujących hodowcy. Pojechałem tam po to, aby się czegoś nauczyć. zobaczyć jak to wygląda od tzw kuchni. Być może nie wszystko oceniłem dobrze, ale ja się tego dopiero uczę i po to chyba też jest miedzy innymi to forum.

pozdrowionka

P.S. kpy.a.o moderatorze, a "Paczka Ślimaczka" tam była? ;-)

ODPOWIEDZ